FK Arsenal ČL „B“  –  TJ Dynamo Lindava   6:0  ( 1:0 )

Sestava: Benda – Kapitán, Hanl, Kaňkovský, Štěrba, Bodi M., Švec, Blizníkov, Žižka, Bodi, Valta L. – Karda, Lupšák, Šámal

Branky: Hanl 2, Kaňkovský 2, Šámal a Žižka

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V neděli 12.5. 2024 jsme na domácím trávníku přivítali v dalším mistrovském utkání 1.B třídy tým TJ Dynamo Lindava

Do utkání jsme nastupovali s vědomím, že pokud vyhrajeme, zajistíme si tak hodně předčasně postup do 1.A třídy. Od začátku utkání jsme byli více na míči a snažili si vytvořit nějaké šance na vstřelení první branky. To se nám dlouho nedařilo, finálové přihrávky nebyly úplně přesné. Museli jsme si na první gól počkat až do 27. minuty, kdy přihrávku do malého vápna uklidil za soupeřova brankaře Karel Kaňkovský. Soupeř se snažil o rychlé protiútoky do naší otevřené obrany, ale kluci tyto protiútoky dobře zachytávali. Poločas jsme vyhráli tím nejtěsnějším rozdílem. To se nám samozřejmě moc nelíbilo. Nechávat soupeře takto na dotek.

Do druhého poločasu jsme doslova vlétli a soupeři dali hned ve 47. a 48. minutě dvě slepené branky. Šli jsme tak do vedení 3:0. O výsledku jsme tedy rozhodli hodně brzy. Kluci Lindavě přidali ještě další 3 branky a mohlo se slavit.

B mužstvo Arsenalu postupuje do 1.A třídy!!!

Všem hráčům, kteří se na tomto úspěchu jakkoliv podíleli patří velké poděkování, stejně tak i realizačnímu týmu, vedení Arsenalu a všem fanouškům, kteří nás podporovali. Díky všem!!!

Už ve středu 15.5. 2024 nastoupíme v dalším mistrovském utkání 1.B třídy od 18:00 hod. na domácím trávníku proti týmu TJ Doksy

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
"A" Tým
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
"A" Tým
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
"A" Tým
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...