Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod


FK Arsenal ČL U17 – FK Baník Sokolov U17  2:2 (1:1)

 

V dalším kole dorostenecké divize jsme hostili sokolovský Baník. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, a to se také (minimálně v úvodu utkání) potvrdilo. Z naší strany to bylo ze začátku zápasu zbytečně bázlivé a ustrašené. Naštěstí potvrdil výbornou formu gólman Chaloupka a uchránil nás od větší pohromy. Paradoxně po první brance soupeře jsme se začali herně zvedat a naši aktivitu potvrdil vyrovnávací brankou Adam Eder. Škoda dalších šancí, které jsme neproměnili.

Druhý poločas jsme začali o poznání lépe než první. V 53. min. jsme však po rychlém protiútoku a nešťastné teči inkasovali smolnou branku – soupeř tak opět o gól vedl. O chvíli později byl po druhé žluté kartě vyloučen Vašek Bureš. Nevypadalo to s námi dobře, ale kluci se nevzdali a v oslabení bojovali o dobrý výsledek. Po několika závarech a šancích se dokázal v 69 min. prosadit Tomáš Bohatý, který po individuální akci vstřelil vyrovnávací gól do sítě Sokolova. I v oslabení jsme si následně vytvořili tlak a šance, které jsme však nedokázali přetavit ve vítězný gól. Ke konci zápasu nám docházely síly a měli jsme i štěstí, když z ojedinělé akce mohl rozhodnout náš soupeř.

 

Kluci dnes zaslouží velkou pochvalu, bojovali jeden za druhého, jako tým. Dokázali sami sobě, že pouze s maximálním nasazením a týmovým výkonem všech hráčů (včetně střídajících) lze dosáhnout dobrého výsledku (dnes i v početním oslabení).

 

Branky: 39. Eder, 69. Bohatý – 20. Hrnčíř, 53. Komárek

 

Sestava Arsenalu:

Chaloupka –  Holický, Slovák, Štrupl – Sláma, Bednář, Zítko, Bureš, Bohatý – Vrána, Eder, (Procházka, Melzer, Pola, Doležal, Havelka)

 

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Šiner

"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply