Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!


Arsenal U19 – FK Baník Sokolov 2:1 (1:0)

Sestava: Benda – Rasel, Švarc, Wendler, Valenta, Hrňa, Krejčík, Chernuskhin, Jandač, Vrána, Webera (Chaloupka, Tomíček, Zítko, Bohatý, Slovák, Mach J.)
Branky: Jandač, Webera
Od začátku zápasu šlo poznat, že soupeř bude velice kvalitní v útočné fázi. Byl to zatím nejlepší tým směrem dopředu, kterého jsme měli na jaře na domácí půdě a také proto jsou pro nás tyto 3 body velmi cenné.
V utkání jsme si vytvořili několik velkých šancí, ale trochu nás trápila koncovka. Skóre otevřel sváteční střelec Jandač, ale soupeř v druhé půli srovnal na 1:1. Na svojí stranu jsme strhli utkání až v 90. minutě, kdy proměnil samostatný únik Webera.
S utkáním jsem byl spokojený a vždy je pozitivní, když nemusíme řešit nějaké velké individuální nebo taktické chyby a můžeme se soustředit na detail.
V tomto zápase musím vypíchnout 2 hráče: Vránu a Krejčíka. Jáchym Vrána nastoupil poprvé do základní sestavy staršího dorostu a prezentoval se skvělým výkonem, v této sezóně byl nejmladším hráčem, který nastoupil v základní sestavě (ročník 2008). Patrik Krejčík nastoupil v tomto víkendu za A tým v sobotu, kde odehrál 90 minut a pak nastoupil také 90 minut za starší dorost v neděli. V obou zápasech se prezentoval skvělým výkonem. Doufáme, že bude pokračovat v tomto trendu i dále a tím si i třeba zaslouží místo v A týmu v další sezoně, jelikož tato sezóna je jeho poslední ve starším dorostu.
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply