Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!


Arsenal U19 – FK Baník Sokolov 2:1 (1:0)

Sestava: Benda – Rasel, Švarc, Wendler, Valenta, Hrňa, Krejčík, Chernuskhin, Jandač, Vrána, Webera (Chaloupka, Tomíček, Zítko, Bohatý, Slovák, Mach J.)
Branky: Jandač, Webera
Od začátku zápasu šlo poznat, že soupeř bude velice kvalitní v útočné fázi. Byl to zatím nejlepší tým směrem dopředu, kterého jsme měli na jaře na domácí půdě a také proto jsou pro nás tyto 3 body velmi cenné.
V utkání jsme si vytvořili několik velkých šancí, ale trochu nás trápila koncovka. Skóre otevřel sváteční střelec Jandač, ale soupeř v druhé půli srovnal na 1:1. Na svojí stranu jsme strhli utkání až v 90. minutě, kdy proměnil samostatný únik Webera.
S utkáním jsem byl spokojený a vždy je pozitivní, když nemusíme řešit nějaké velké individuální nebo taktické chyby a můžeme se soustředit na detail.
V tomto zápase musím vypíchnout 2 hráče: Vránu a Krejčíka. Jáchym Vrána nastoupil poprvé do základní sestavy staršího dorostu a prezentoval se skvělým výkonem, v této sezóně byl nejmladším hráčem, který nastoupil v základní sestavě (ročník 2008). Patrik Krejčík nastoupil v tomto víkendu za A tým v sobotu, kde odehrál 90 minut a pak nastoupil také 90 minut za starší dorost v neděli. V obou zápasech se prezentoval skvělým výkonem. Doufáme, že bude pokračovat v tomto trendu i dále a tím si i třeba zaslouží místo v A týmu v další sezoně, jelikož tato sezóna je jeho poslední ve starším dorostu.
"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply