FK Arsenal ČL „B“ – SK Hodkovice nad Mohelkou 12:0 ( 6:0 )

Sestava: Kukucz – Mikysa, Bodi R. ml., Karda, Blizníkov, Bodi M., Štěrba, Chernushkin, Hanl, Lupšák a Kaňkovský – Webera

Branky: Kaňkovský 6, Hanl 2, Lupšák 2, Štěrba a Kukucz

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V neděli jsme za deštivého počasí přivítali na domácím hřišti, v dalším mistrovském utkání, celek SK Hodkovice nad Mohelkou.

Se soupeřem si kluci opět skvěle poradili. Zápas to byl téměř jen na jednu branku. Taková hra kočky s myší. Už v 7. minutě Tadeáš Hanl otevřel střelnici a od té doby už padaly branky jen do soupeřovy branky. Poločas jsme vyhráli 6:0 a bylo to spíše o motivaci zvládnout i takto druhý poločas. Kluci zápas nevypustili a soupeři nastříleli i ve druhém poločase 6 branek, z toho hned 4 po sobě Karel Kaňkovský, a to v rozmezí několika málo minut. Branku jsme nechali vstřelit i našemu brankaři Alešovi, z pokutového kopu, kdy on si branku za jeho výkony určitě zaslouží. I díky němu jsme v několika zápasech neinkasovali. Jednoznačná výhra, v soutěži nastříleno již 160 branek!

Pochvala za dobře zvládnuté utkání, i střeleckou produktivitu.

V sobotu 8.6. 2024 zajíždíme k dalšímu mistrovskému utkání do Osečné, kde od 14:00 hod. vyzveme místní SK.

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...