Krutá porážka mladšího dorostu v Neratovicích.

Fotbal Neratovice – Byškovice – FK Arsenal ČL U17 5:1 (3:0)

 

Dalším naším soupeřem byl náš soused v tabulce – celek FK Neratovice. Utkání bylo odehráno za velmi teplého počasí na místní malé umělé trávě. Škoda pro hráče, že nemohli hrát na vedlejší přírodní trávě, která byla po sobotním dešti ve vynikajícím stavu.

 

Co k tomuto utkání říci? Kdo zápas neviděl, řekne si, že výsledek je jednoznačný. Opak je pravdou. Kdyby utkání skončilo třeba 8:8, nikdo by se nemohl divit. Zatímco domácí své šance v první půli proměnili a získali tak rozhodující náskok (3:0), my jsme obrovské tutovky nedali…. Do karet nám nenahrálo ani vyloučení Jáchyma Vrány ještě v první půlce utkání, takže jsme absolvovali skoro hodinu hry v 10 hráčích. Malinkou omluvou může být skutečnost, že vyloučení bohužel předcházely dva kontroverzní momenty rozhodčích, které byly rozhodnuty v náš neprospěch. Rozhodčí nám však zápas neprohráli…

 

Po pauze jsme chtěli zápas zdramatizovat. Vytvořili jsme si další minimálně 3 gólové situace, ale prostě nám nebylo souzeno dát branku. Povedlo se to až Filipovi Hrňovi – 3:1. Zavětřili jsme šanci a domácí se na chvíli začali bát o výsledek. Čtvrtá branka v naší síti rozhodla o všem.

 

Výsledek nás mrzí, fotbal je však o gólech, pokud jich nedáme více než soupeř, nemůžeme vyhrát. Útočné řady v obou týmech předčily ty obranné. My můžeme být naštvaní sami na sebe, domácí nám toho nabídli dost (jako ještě nikdo jiný v jarní části soutěže), ale my jsme prostě v koncovce totálně selhali. Naopak, pět branek v naší síti je prostě moc. Frustrace po utkání byla pochopitelná. Pro deset hráčů však může být malou útěchou, že zasáhli do utkání staršího dorostu, kde se mohli z tříbodového zisku radovat.

 

Branky: 60. Hrňa

 

Sestava Arsenalu:

 

Procházka – Bartoš, Holický, Slovák – Bohatý, Zítko, Bednář, Bilko, Benedikt – Kříž, Vrána (Jandáč, Hrňa, Benda, Chaloupka)

 

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply