U15 si doma poradila s Chomutovem.

U15 Arsenal – Chomutov  0:4 (0:1)

Minulý týden ve středu jsme hráli doma vložené kolo proti starším žákům z Chomutova, a chtěli jsme navázat na vítězství proti Aritmě. 

Hned na začátku utkání velkou šanci neproměnil Kříž, ale bohužel to bylo z naší strany vše. Celý první poločas byla hra vyrovnaná, my jsme nepodali tak kvalitní výkon jako v Praze, ztráceli jsme míče a do útoku si nic nevytvořili. Soupeř také neměl žádné větší šance, ale byl trochu aktivnější. Za tu aktivitu byl odměněn, když dvě minuty před pauzou se prosadil po standardní situaci, a získal vedení. 0:1
V druhém poločasu jsme se nezlepšili. Hosté z Chomutova byli stále více na míče a přesněji kombinovali, nám chyběl pohyb a kvalita v mezihře. Za náš špatný výkon jsme byli v průběhu hry potrestáni 2x z rohových kopů a po sólovém průniku. Hosté zaslouženě zvítězili 0:4 a odvezli si 3 body, které jim pomohly vylepšit jejich postavení v tabulce.
Sestava: 
Olšar – Havelka, Houdek, Tsedendamba – Pola, Hron, Ševčíková, Duda, Zajkr – Kříž, Hlavinka,
U15  Arsenal – Viktoria Žižkov  4:0  (1:0)   Hlavinka, Doležal, Gavlík, Krs
Na umělé trávě jsme v sobotu přivítali starší žáky Viktorie Žižkov.  Hned od začátku utkání hosté převzali iniciativu a svoji kvalitu potvrzovali v kombinaci i práci s míčem. Ale naše obrana všechny útoky odrážela. Hosté se prosadili v 10. minutě, ale jejich gól neplatil pro ofsajdové  postavení zakončujícího hráče. Naše obrana řízená Havelkou pracovala spolehlivě. Střely, které hosté vyslali na naši bránu, byly nepřesné nebo málo nebezpečné.
Ke konci poločasu se hra vyrovnala.  Pola vyslal krásnou střelu, kterou hostující gólman vyrazil, a z následného rohu se prosadil hlavou Hlavinka. Do kabin jsme šli s jednobrankovým vedením.
V druhém poločasu hned ve 48. minutě získal míč a šel na bránu Doležal, který podél gólmana svůj únik proměnil a získali jsem dvoubrankové vedení.
Žižkov nás potom přehrával a útočil, ale své šance neproměnil. My jsme měli několik brejkových situací, které však hosté ubránili.
Až v 72. minutě po dalším brejku se do prázdné branky prosadil Gavlík, a v 77. minutě skóre uzavřel krásnou střelou střídající Krs.
Hosté byli lepší, ale rozhodla naše pevná obrana a efektivita v koncovce. Získali jsme 3 body a odčinili porážku s Chomutovem.
Sestava: 
Olšar – Houdek, Havelka, Tsedendamba – Zajkr, Ševčíková, Duda, Pola, Doležal – Hlavinka, Gavlík.
Text: Stanislav Miler
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply