Českolipské béčko s přehledem porazilo Novou Ves.

FK Nová Ves – FK Arsenal ČL „B“ 2:7 ( 1:3 )

 

Sestava: Kukucz – Kapitán, Mikysa, Blizníkov, Bodi R. ml., Valta L., Kucr M., Bodi M., Štěrba, Lupšák, Kaňkovský – Karda, Starý, Chernushkin

Branky: Valta 2, Kaňkovský, Štěrba, Mikysa, Bodi R. ml. a Chernushkin

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

 

V sobotu jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání 1.B třídy do Nové Vsi. Zápasy venku s týmy, které hrají o záchranu nebývají vůbec jednoduché. Sice jsme šli brzy do vedení, kdy soupeřova brankaře jako první překonal Roman Bodi, který vyplaval s balonem u nohy před soupeřovým brankářem a nedal mu žádnou šanci. Soupeře to ale nějak nezlomilo, snažil se nás ohrožovat z brejků, jak to v této soutěži bývá. My jsme byli více na míči a soupeř se snažil o rychlé protiútoky. Jeden takový mu vyšel, když se Nové Vsi podařilo vyrovnat a po půl hodině hry se začínalo opět s nerozhodným výsledkem. Naštěstí jsme byli ještě do konce poločasu produktivní a přidali dvě branky z kopačky Lukáše Valty a Saši Chernushkina, a poločas jsme tak vyhráli 1:3.

Ve druhém poločase se toho moc nezměnilo, my jsme byli více na míči, snažili se vykombinovat zaparkovanou soupeřovu obranu, a to se nám i dařilo, připravili jsme si plno šancí, kdy 4 z toho jsme řešili gólově, postupně se trefili Jirka Štěrba, Karel Kaňkovský, opět Lukáš Valta a ještě těsně před koncem rozvlnil soupeřovu síť Lukáš Mikysa. V zápase jsme tak měli hned 6 střelců, což je super, že si kluci s chutí zastříleli. Dobře zvládnuté utkání.

 

Ve středu jsme v dohrávce rozstříleli Doksy, kdy jasným vítězstvím 8:0 jsme nedali soupeři žádnou šanci. Ve dvou utkání jsme dali 15 branek, což patří k naší ofenzivní hře.

Chválím za dobře zvládnutá utkání všechny, co v nich nastoupili.

 

V neděli 26.5. 2024 přivítáme na domácím trávníku celek AFK Nové Město pod Smrkem, začátek utkání byl stanovený na 17:00 hod.

 

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply