U14 si ukázkově vyšlápla na Varnsdorf.

FK Arsenal Česká Lípa  – FK Varnsdorf    6 : 0 (1:0)

Sestava: Havránek – Štoček, Krs, Vaněk – Mrázek, Zelinka, Halinár, Schuller, Berger – Říha, Grolmus (Löffelmann, Čibera, Nepraš, Kaufman)
Branka: Krs 3, Říha, Berger, Grolmus
V dalším mistrovském utkání jsme na domácí UMT hostili poslední tým tabulky FK Varnsdorf.
V prvním poločase se nám vůbec nedařilo a hosté byli lepší v kombinaci a v nasazení. Z naší strany bylo dobrých jen tak 5 minut z celého poločasu. Naštěstí se nám podařilo gólově prosadit ve 22. minutě, když se trefil Sam Říha, kterému krásně nahrál Michal Grolmus .
Po poločasové přestávce a důrazné domluvě v kabině nastoupilo na hřiště úplně jiné mužstvo. Vytvářeli jsme si šance, měli jsme hodně zakončení, prostě úplně jiný výkon. Hned ve 42. minutě se krásně hlavou po rohovém kopu trefil Vašek Krs. Na 3:0 se v 57. minutě trefil Michal Grolmus, když mu Sam Říha předložil krásnou nahrávku úplně před prázdnou branku. I za toho stavu jsme pořád útočili a vytvářeli si i šance. Další branku v 65. minutě vstřelil opět Vašek Krs, když si narazil s Rafou Bergrem a samostatný únik zakončil přesně.
Stav 4:0 vydržel do 76. minuty, kdy se po pěkné kombinaci prosadil Rafa Berger. V 80. minutě byl ve velkém vápně faulován Michal Grolmus. K penaltě se postavil Vašek Krs a trefil se přesně a vstřelil svoji 3. branku v utkání.
Kluci zaslouží pochvalu hlavně za druhý poločas. Škoda že jsme nevstřelili více branek , protože šancí jsme měli fakt hodně :-).
Další utkaní sehrajeme v sobotu 25.5. od 10:00 na hřišti SK Aritma Praha.
Text: Martin Havránek