Mladší dorostenci utrpěli v Roudnici debakl.

VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem – FK Arsenal ČL U17 7:0 (4:0)

 

V sobotu jsme v nádherném fotbalovém areálu v Horních Počaplech utrpěli krutý debakl.

Začátek přitom nebyl z naší strany vůbec špatný, ale… Domácí při první návštěvě našeho pokutového území po sérii nedůrazů skórovali. O čtyři minuty později chyboval v rozehrávce gólman Procházka a inkasovali jsme další zbytečný gól. Ve 25. minutě přišla pro nás další pohroma. Adam Eder utrpěl svalové zranění, které ho vyřadí do konce jarní části soutěže (Adame, přejeme brzké uzdravení). V tomto okamžiku značně poklesly naše útočné akcie. Rozjetí domácí nám uštědřili do půlky další dva políčky, a tak se nám do šaten nešlo vůbec zvesela.

Po pauze bylo cílem zastavit brankové hody domácích a výsledek zkorigovat. Domácí se však dvěma slepenými góly dostali do šestibrankového náskoku. V této fázi hry jsme se také dostali k tomu, abychom ohrozili domácí branku, ale ani ten kýžený gól nám nebyl přán. Poslední sedmá branka v naší síti již nic neřešila.

Soupeř byl velmi kvalitní, důrazný, fotbalový. Mrzí nás však, že soupeři při brankách zdatně asistujeme. V některých situacích se chováme naivně a ještě dostaneme nakopáno. Taková porážka pak bolí o to více.

 

Sestava: Procházka – Slovák, Holický, Havelka – Benedikt, Zítko, Bednář, Bohatý, Sláma – Vrána, Eder (Chaloupka, Melzer, Pola, Tsedendamba, Červinka)

 

Trenéři: Šiner, Jandáč

Text: Jandáč

"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...

Other Articles

Leave a Reply