Českolipský B tým suverénně přejel rezervu Hrádku nad Nisou.


FK Arsenal ČL „B“ – FK Slovan Hrádek nad
Nisou „B“ 10:0 (3:0)

Sestava: Kukucz – Kapitán, Bodi R. ml., Kucr M., Valta L., Švec, Hanl, Žižka, Štěrba, Halbich a Kaňkovský – Karda, Valta D., Lupšák, Bodi M. a Blizníkov

Branky: Kaňkovský 4, Halbich 4 a Žižka 2

Trenéři: Roman Bodi a Tomáš Kucr

Vedoucí: Zdeňka Bodiová

V neděli od 17:00 jsme na domácím trávníku přivítali v dalším mistrovském utkání 1.B třídy LBC kraje FK Hrádek nad Nisou „B“.

Od začátku utkání jsme byli více na míči a tlačili jsme se k soupeřově brance. Hned v 10. minutě otevřel skóre Karel Kaňkovský. Hráli jsme trpělivě a snažili se nepouštět soupeře do zakončení. To se nám dařilo. V prvním poločase jsme si vytvářeli i více než stoprocentní šance, ale gólově jsme je nedokázali řešit. Do poločasu jsme ale přidali ještě další dvě uklidňující branky a poločas tak vyhráli 3:0. Gólostroj jsme rozjeli až druhý poločas. Karel Kaňkovský za 4 minuty druhého poločasu dal další dvě branky a připisuje si na svoje konto již několikátý hattrick v sezóně. A když na něho navázal druhým naším hattrickem David Halbich, který ho vystřelil v rozmezí devíti minut (57-68 minuta), bylo po zápase. Soupeř si s námi nevěděl absolutně rady. Skóre se zastavilo až na dvouciferném čísle. Udrželi jsme po nějaké době i čisté konto a s výsledkem 10:0 jsme nad míru spokojeni.

Kluky chválím hlavně za druhý poločas, kdy si s chutí zastříleli. První poločas byl z naší strany trochu ospalý a neproduktivní.

V sobotu 4.5. 2024 zajíždíme k dalšímu mistrovskému utkání na horkou půdu do Kamenice u Zákup. Začátek utkání byl stanoven na 16:30 hod.

Text: Tomáš Kucr

"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply