U15 se nepovedlo uspět v pražských Střešovicích.


V poslední dubnovou neděli naše U15 odjela do pražských Střešovic s cílem neprohrát, bodovat, udržet osmé místo v tabulce a dotáhnout se na sedmé. 

Bohužel vstup do zápasu a vůbec první poločas se nám nepovedl. Po rychlé kombinaci středem hřiště a hraniční ofsajdové situaci jsme už ve 2. minutě prohrávali 1:0. Jako bychom byli ještě v kabině nebo v autobusu, ale ne na hřišti. Nemohli jsme se dostat do tempa, prohrávali jsme souboje a hodně jsme kazili i jednoduché přihrávky. Domácí byli lepší ve všem a po zásluze šli do dvou gólového vedení v 17. minutě.
Poté jsme trochu hru srovnali a ke konci poločasu jsme pomalu zvýšili tempo. První naši  pořádnou střelu vyslal na branku soupeře Pola až ve 32. minutě. Do konce poločasu se nám vstřelit branku nepodařilo a prohrávali jsme 2:0.
V druhém poločasu jsme se ve všem zlepšili, postupně jsme soupeře přehrávali a tlačili jsme se do zakončení, ale naše střely byly nepřesné či nebyly tak prudké, abychom překonali střešovického gólmana. Když už jsme hráli vabank, dostali jsme z brejků 2 góly, celkem třetí 5 minut před koncem a čtvrtý v poslední minutě. Naše snaha byla marná, nám se žádný gól vstřelit nepodařilo, i když jsme na to šance měli.
Porážka mrzí, ale hlavně za první poločas je zasloužená. Snad to odčiníme hned v dalším utkání v Litvínově, které hrajeme ve sváteční středu.
Střešovice – Arsenal  4:0 (2:0) 
Sestava: Olšar – Zajkr, Stehlík, Havelka, Tsedendamba – Pola, Ševčíková, Hron, Penz, Houdek – Doležal.
Text: Stanislav Miler
"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply