Arsenalská U15 doma zdolala Litvínov.

Arsenal Česká Lípa – Litvínov 4:1 (2:1) – Štrupl V., Houdek, Duda, Říha

Sestava: Demeter – Houdek, Stehlík, Havelka, Tsedendamba – Pola, Penz, Hron, Duda, Štrupl A., – Štrupl V.

V neděli 7. dubna jsme nastoupili doma proti hostům z Litvínova, kteří jsou v tabulce poslední a z naší strany bylo vítězství povinnost.

Do utkání jsme vstoupili ospale a prvních 20 minut jsme neohrozili branku soupeře. Spíše naopak, soupeř nás svojí aktivitou a tvrdou hrou nenechal hrát, a měl územní převahu. Za prvních 20 minut mohl vstřelit několik gólů, ale šance neproměnil. Během krátké pauzy na občerstvení, kterou rozhodčí v polovině poločasu umožnil, jako bychom se napili živé vody. Ve 29. minutě jsme měli první velkou šanci, kterou jsme neproměnili. Ale ve 32. minutě jsme se prosadili z rohu. Bohužel hned 2 minuty na to po sérii chyb jsme soupeři darovali vyrovnání.  Naštěstí jsme v 39. minutě vybojovali penaltu, kterou s přehledem proměnil Houdek, a šli jsme do kabin s náskokem jednoho gólu.

Po přestávce, jako by na hřiště nastoupilo jiné mužstvo. Diktovali jsme tempo hry. Soupeři jsme za celý druhý poločas dovolili jen jednu střelu na branku, a naopak další 2 branky jsme přidali – Duda po dorážce, a na konci zápasu po samostatném úniku Říha. Několik dalších šancí jsme neproměnili.

Povinné 3 body jsme získali, ale s hrou moc spokojení být nemůžeme. Snad se nám podaří 3 body potvrdit příští týden proti Vyžlovce, kam odjíždíme v neděli.

Text: Stanislav Miler

Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.