kategorie U14 remizovala s pražským braníkem.

FK Arsenal Česká Lípa – ABC Braník 2:2 (0:0)

Sestava Arsenalu: Havránek – Vaněk, Krs, Holub – Brandstein, Zelinka, Halinár, Čibera, Štoček – Sýkora, Grolmus (Mrázek, Kadlec, Baier)

Branky Arsenalu: vlastní, Krs
K prvnímu domácímu jarnímu utkání k nám přijeli kluci z Prahy – ABC Braník. V prvním poločase si hosté vytvořili několik 100% šancí, ale jen díky štěstí a několika výborným zákrokům brankáře jsme neinkasovali. My jsme se dostali taky do několika nadějných příležitostí, ale bohužel zakončení bylo slabé nebo nepřesné. Takže poločasový výsledek 0:0. O poločasové přestávce jsme si něco řekli a hned v 43. minutě jsme se dostali do vedení, když si hosté vstřelili vlastní branku po našem tlaku na hostujícího stopera, který zahrál těžkou malou domů a brankář si bohužel neporadil, takže jsme vedli 1:0. Po inkasované brance hosté ještě více zatopili pod kotlem a podařilo se jim vývoj utkání otočit během 5 minut, kdy se nejdříve po dorážce prosadil hostující útočník a chvíli na to se z 23 metrů trefil i hostující kapitán krásně pod břevno. Tento stav vydržel až do 69. minuty, kdy se z pokutového kopu trefil Vašek Krs, který potrestal faul na Petra Štočka. V posledních 10 minutách se hrálo už převážně mezi, a tak utkání skončilo remízou 2:2.
Další utkání opět hrajeme na domácí UMT a to v neděli 17.3.2024 od 13:00, kdy hostíme FC Slavia Karlovy Vary.
Text: Martin Havránek
"A" Tým
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
"A" Tým
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
"A" Tým
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
"A" Tým
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...