U12 prohrála v derby s Děčínem.

FK Junior Děčín U12 – FK Arsenal Česká Lípa U12 4:2 (1:0,1:0,2:2)
Branky: 2x Luňák
Sestava: Kubinec, Mrázek Z., Mrázek M., Luňák, Novotný, Blecha, Németh,Okenko, Vyskočil, Šárovec, Přibyl.
V neděli nás čekalo první jarní utkání v soutěži. Náš soupeř byl Junior Děčín, již od samého začátku utkání jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas a bude to o pár brankách. Celou zimní přípravu nás trápila koncovka, ale ten samý problém měl i soupeř, i přes to, se mu podařilo vsítit v první třetině krásnou branku, na kterou byl náš brankář bohužel krátký. Ve druhé třetině se opakoval scénář z první třetiny ze šancemi na obou stranách, soupeř opět vsítil po naší chybě branku, tak jsme do třetí třetiny šli s dvou gólovým rozdílem v náš neprospěch. Třetí třetinu jsme začali aktivně a podařilo se nám i vyrovnat. 2x se prosadil Luňák, jednou ze hry, a podruhé z pokutového kopu, ale vzápětí jsme soupeři darovali po naší chybě standartní situaci a ten jí využil. Soupeř následně přidal ještě další branku a upravil výsledek na 4:2. Začátek jarní části jsme si jako trenéři představovali jinak, zvlášť po vydařené zimní přípravě, kde jsme prohráli ze 6 utkání jenom jediné. Do každého utkání vstupujeme s tím, že jdeme vyhrát, bohužel v tomto utkání byl šťastnější soupeř a nám nezbylo nic jiného, než mu po utkání pogratulovat k vítězství .
Trenéři U12: Petr Kubinec a Jiří Hanč
Text: Petr Kubinec
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.