U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.

Ve druhém anglickém týdnu za sebou jsme jednou smolně prohráli v Neratovicích a jedno utkání jsme zvládli jak herně tak i výsledkově v Děčíně.

Fotbal Neratovice – Byškovice U14  – FK Arsenal Česká Lípa    3 : 2 (0:1)
Sestava Arsenalu : Havránek – Vaněk , Krs , Holub – Štoček , Halinár , Zelinka , Schuller , Sýkora – Berger , Říha ( Mrázek , Grolmus , Jánský)

Branky Arsenalu : Zelinka , Říha
První utkání v týdnu jsme sehráli na hřišti Sokolu Byškovic, kde své domácí utkání hrají Neratovice. V nepříliš pohledném utkání z obou stran jsme dvakrát vedli, ale domácím se podařilo utkání zvrátit na svou stranu.
V prvním poločase jsme měli více brankových příležitostí, ale bohužel jsme vstřelili jen jednu branku a to ve 23. minutě Honza Zelinka, který se trefil přesně pod břevno domácí branky. Hlavně Rafa Berger měl dvě 100% šance, ale domácího brankáře nepřekonal.
Ve druhém poločase se hrálo pořád stejně, hodně nepřesností a chyb, které bohužel domácí začali trestat. V 51. minutě jsme udělali první velkou a domácí vyrovnali. Sice nás do vedení v 68. minutě dostal Sam Říha, který dostal krásnou nahrávku od Mikyho Jánského a po hokejovém blafáku skóroval do prázdné branky, ale pak jsme v 71. minutě inkasovali z penalty a v 73. minutě po další velké chybě a špatném vyběhnutí našeho brankáře jsme inkasovali po třetí. Bohužel už se nám ve zbytku utkání nepodařilo alespoň vyrovnat.

FK JUNIOR Děčín  –  FK Arsenal Česká Lípa  1 : 2 (1:0)

Sestava Arsenalu : Havránek – Vaněk , Krs , Holub – Štoček , Zelinka , Halinár , Schuller , Sýkora – Berger , Říha ( Mrázek , Löffelmann , Grolmus , Jánský)

Branky Arsenalu : Zelinka z penalty, Krs
Ve druhém utkání jsme jeli do nedalekého Děčína, který nám chtěl vrátit podzimní porážku.
Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl a hned ve 4. minutě po velké chybě Vaška Krse, běžel sám na branku domácí útočník, kterého fauloval Jirka Holub a byla z toho červená karta. Po obdržené kartě jsme byli jak opaření a jen dva výborné zákroky během pěti minut Matyho Havránka nedovolili domácím skórovat. Bohužel v 15. minutě jsme inkasovali, kdy se prosadil domácí záložník. Za stavu 1:0 se hra vyrovnala a i v deseti jsme začali hrát s domácími vyrovnanou partii. Ve 40. minutě se nechal vyloučit domácí obránce a počet hráčů se vyrovnal.
Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a ve 45. minutě se nám podařilo vyrovnat, když se z penalty prosadil Honza Zelinka. Po vyrovnání jsme se hnali za vítězstvím, vytvářeli jsme si šance, bohužel 2 branky nám nebyli uznány pro údajné ofsajdy. Až v 77. minutě se po standartní situaci trefil Vašek Krs, který propálil domácího brankáře.
Kluci celý zápas makali a byli za to odměněni 3 body.
Text: Martin Havránek
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.