U15 získala z dvou zápasů 3 body.

Ve sváteční středu jsme odjeli do Neratovic, které jsme doma po velké obratu porazili a toto vítězství jsme chtěli potvrdit.

Na travnatém hřišti v Byškovicích jsme sehráli s domácími vyrovnaný poločas. V průběhu celého prvního poločasu jsme si vypracovali jednu šanci, kterou Pola neproměnil a domácí měli dvě šance, ale ani oni nezacílili přesně. Celý první poločas zápasu byl spíše taktický boj, ve kterém byli trochu aktivnější domácí, ale do žádných šancí jsme je nepouštěli. Hrálo se především mezi vápny. Ale v poslední minutě domácí zahrávali rohový kop. My jsme letící míč promáchli a neodvrátili, naopak domácí z deseti metrů míč dorazili a dostali se do vedení.
V druhém poločasu jsme 20 minut s domácími vydrželi hrát, když hra probíhala ve stejném duchu jako v prvním. Domáci byli aktivnější, ale do žádné šance se nedostali. Přesto, jako by našemu týmu docházely síly, a na útočnou polovinu jsme vyběhli jen sporadicky. V 59. minutě při ojedinělém pobytu na útočné polovině se domácí na naší pravé straně zmocnili míče, hru rychle otočili na druhou stranu, a po kolmici se dostali do brejku, který Krejčí vyřešil kličkou gólmanovi a střelou do prázdné branky, 2:0.
O 8 minut později přízemní centr z pravé strany zakončil střelou z 10ti metrů Lehovec a bylo o osudu utkání rozhodnuto. Už jsme neměli sílu ani na vstřelení čestného gólu.
Neratovice – Arsenal 3:0 (1:0)
Základní sestava:
Olšar – Houdek, Stehlík, Štrupl V., Tsedendamba – Kříž, Hron, Ševčíková, Penz, Pola – Doležal
Děčín – Arsenal
V sobotu jsme odjeli do nedalekého Děčína na jejich travnaté hřiště u Máchovky. Vzhledem k postavení v tabulce obou týmů jsme byli tentokrát favorité. Od začátku jsme byli aktivnější a diktovali tempo hry. Hned v 9. minutě střelou z 20ti metrů Pola otevřel skóre. Během následujících deseti minut jsme měli 3 zakončení, ale bez úspěchu. Potom naše aktivita opadla, a domácí nás mohli trestat, ale z jejich dvou velkých šancí gól nedali, a šli jsme do kabin na přestávku s jedno gólovým náskokem.
Vstup do druhého poločasu se nám povedl, byli jsme aktivnější než soupeř, když během prvních 15ti minut jsme udeřili třikrát a získali pohodlný náskok. V 62. minutě se po centru prosadil domácí Vácha, ale o minutu později dovršil hattrick Doležal, a v poslední minutě uzavřel skóre z penalty Demeter.
Děčín – Arsenal  1:6  (0:1)    3x Doležal,  1x  Štrupl V., Pola, Demeter
Olšar – Houdek, Stehlík, Havelka – Zajkr, Pola, Duda, Penz, Hron – Štrupl V., Doležal
"A" Tým
Českolipský Arsenal si poradil s německým Neugersdorfem.
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
"A" Tým
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
"A" Tým
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
"A" Tým
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
"A" Tým
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
"A" Tým
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
"A" Tým
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...