U14 prohrála v Karlových Varech

K poslednímu utkání podzimu jsme zajížděli do Karlových Varů a chtěli jsme se prezentovat stejně jako v minulém kole , akorát s lepším konečným výsledkem.

Hned od první minuty jsme hráli aktivně , ale bohužel bez kvalitního zakončení. Hrál se vyrovnaný zápas , ale jak je už naší tradicí , vždy vyrobíme krásnou chybu a soupeř nás potrestá. Tak se i stalo v 28.minutě, když jsme hráli nesmyslný míč přes šířku hřiště a domácí hráč nabídnutou šanci proměnil , takže jsme v poločase prohrávali 1:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně aktivně a podařilo se nám vyrovnat v 61.minutě když se trefil Adam Štrupl . Po vstřelené brance jsme byli o něco lepší , ale naše řešení brankových příležitostí je žalostné. Bohužel pak přišel trest , když se v 76.minutě po standartní situaci prosadili domácí. Stav 2:1 bohužel vydržel až do konce utkání a vracíme se domů bez bodů.