Varnsdorf – Arsenal A – přátelské utkání

Českolipský Arsenal sehrál přátelské utkání s druholigovým mužstvem

Varnsdorf – Za nepříznivého zimního počasí se na umělé trávě ve Varnsdorfu se hrálo přátelské utkání s tamním fotbalovým klubem a FK Arsenal Česká Lípa. Trenér České Lípy Pavel Hradiský k utkání řekl: „Dnes to byly zimní hry. První poločas vypadal z naší strany docela fotbalově. Myslím, že se nám dařilo, bohužel jsme dostali dva laciné góly, úplně zbytečné. Do druhého půle jsme to prostřídali, hra oboustranně upadla. Výsledek 5:2 je vysoký, přesto utkání splnilo svůj účel.“

FK Varnsdorf – FK Arsenal Česká Lípa 5:2 (3:1)

Utkání se hrálo za nepříznivých podmínek, přesto hrstka diváků viděla dobrý fotbal s mnoha góly. První gól padl ve 14.minutě, kdy českolipský gólman Kadlec nešťastně přihrál Samkovi před vápno, tomu nezbylo nic jiného, než poslat míč za Kadlecova záda 1:0. Ve 32.minutě Novák zatáhl míč po pravé straně a následně poslal centr na volného Dufka, který se nemýlil 2:0.  O čtyři minuty později našel Ambler v českolipském vápně hlavu Nováka a skóre se měnilo na 3:0. Před poločasovou přestávkou fauloval Kosař ve vlastním vápně Hradce a hlavní arbitr nařídil pokutový kop, který proměnil Šimon 3:1.

Ve druhém poločase domácí zvýšili skóre po rohu Amblera, jeho centr prodloužil hlavou Kouřil za Králova záda 4:1. Lípa se druhého gólu dočkala v 64.minutě, kdy Kříž vystřelil, domácí hráč jeho střelu tečoval k Halbichovi, ten se nemýlil 4:2. Konečné slovo měli domácí, kdy Dufek zakončil své sólo pátým gólem 5:2.

Domácí trenér Miroslav Holeňák utkání okomentoval: „Přes sněhovou kalamitu, tak hodnotím zápas kladně a ještě jsme vyhráli, takže to je pozitivní. Hlavně, že se nikdo nezranil, podmínky byly opravdu těžké. Přesto se hrál hezký fotbal a hlavně to bylo z obou stran korektní. Zápas splnil podmínky, tak jak měl.“

Branky: 14´Samko, 32´ a 88´Dufek, 36´Novák, 46´Kouřil, – 42´Šimon (PK), 64´Halbich, rozhodčí Bahník; počet diváků 35

Sestava českolipského týmu: Kadlec – Stružinský, Filip,  Nemšovský, Bulejko – Valta,Vít  – Hrádec, Kazda, Ješeta, –  Šimon ( Do druhého poločasu nastoupili – Král, Pajkrt, Bulejko, Hajdo, Halbich, Brejcha, Kříž)

Českolipský Arsenal si poradil s německým Neugersdorfem.
...
Českolipský Arsenal si poradil s divizním Benešovem.
...
Matěj Šimon prodloužil smlouvu v České Lípě!
...
Kapitán Jan Filip podepsal novou smlouvu!
...
Českolipský Arsenal sehrál druhé přípravné utkání.
...
Trenér Arsenalu o posilách, Csaplárově metodice a ambicích v nové sezoně
...
Českolipský Arsenal sehrál první přípravné utkání.
...
Změna! Utkání s Duklou Praha odehrajeme na UMT v České Lípě‼️
...
"A" TýmKLUB
Josef Csaplár přichází do České Lípy na pozici sportovního ředitele!
...
Českolipský A tým započne přípravu 8. července, sehraje také zajímavé přípravné zápasy!
A tým se na prvním tréninku sejde v pondělí 8. července a oficiálně tak zahájí letní přípravu na sezonu! Přípravná utkání A týmu: Sobota 13. 7. 2024, 11:00...