Vítězství mladší přípravky

O prvním adventním víkendu jsme sehráli halový turnaj,který pořádal Nový Bor v pěkné tělocvičně ZŠ Kamenický Šenov. Dva dny před turnajem nám pořadatel nabídl možnost dorazit se dvěma týmy čehož jsme velmi rádi využili. Dalšími účastníky byli týmy Lokomotiva Česká Lípa, Česká Kamenice a Nový Bor.

O prvním adventním víkendu jsme sehráli halový turnaj,který pořádal Nový Bor v pěkné tělocvičně ZŠ Kamenický Šenov.

Dva dny před turnajem nám pořadatel nabídl možnost dorazit se dvěma týmy čehož jsme velmi rádi využili. Dalšími účastníky byli týmy Lokomotiva Česká Lípa, Česká Kamenice a Nový Bor. Tým A ve složení Bilková, Dušánek, Bracháček, Doseděl, Zagyi prošel turnajem bez ztráty kytičky když ani v jednom z pěti utkání nenašel přemožitele a zaslouženě se radoval z celkového prvního místa a zisku zlatých medailí. Tým B ve složení Haluza, Havlíček, Kuslan, Ponocný, Laně, Vacek zaznamenal na turnaji dvě ztráty a nakonec se umístil na druhém místě. Pořadatel odměnil z každého týmu nejlepšího hráče.

Za tým A se jím stala Bilková,která vstřelila během turnaje pět branek. Za tým B byl zvolen nejlepším hráčem Kuslan,kterému se podařilo vstřelit 6 branek. Nejlepším střelcem turnaje se stal Pavel Bracháček z týmu A ,který zaznamenal během pěti zápasů 9 branek.

Příští týden jedeme na turnaj do Děčína..

MLÁDEŽ
Mladší dorost zakončil soutěž porážkou v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
U19 prohrála v Karlových Varech.
...
MLÁDEŽ
Starší dorost pouze remizoval.
...
MLÁDEŽ
Mladší dorost nezvládl poslední domácí utkání.
...
MLÁDEŽ
U15 neuspěla na hřišti silné Dukly Praha.
...
MLÁDEŽ
u14 pohledla silné dukle praha.
...
MLÁDEŽ
Úspěšná sezóna mladší přípravky.
...
MLÁDEŽ
U15 si doma poradila s Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
Krutá porážka mladšího dorostu v Neratovicích.
...
MLÁDEŽ
U14 se v jednom týdnu utkala s Chomutovem a Viktorkou Žižkov.
...

Other Articles

Leave a Reply