Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.


Ve středu 8. května jsme se vypravili na celodenní turnaj do Železného Brodu, kde nás čekalo několik neznámých týmů a tak jsme byli zvědaví na konfrontaci s jinými celky než z českolipského okresu.
V základní skupině nás čekalo sedm soupeřů a první zápas proti dívčímu týmu FA Jablonce nad Nisou jsme vyhráli 6:1. Na turnaj jsme si přivezli dobrou týmovou i individuální formu z poslední doby, a tak přicházeli další a další výhry podpořené kvalitními výkony se spoustou brankových příležitostí. Jediná prohra v základní skupině nás potkala proti domácímu týmu Železný Brod A, kdy jsme neproměnili velké množství šancí.
Základní skupinu jsme vyhráli po výsledcích:
ACL- Jablonec nad Nisou 6:1
ACL- Lázně Bělohrad 3:2
ACL- Jičín 1:0
ACL- Úpice 4:1
ACL- Smržovka 8:0
ACL- Turnov 3:2
ACL- Železný Brod 1:3
V přestávce na oběd si hráči nedali říct, aby odpočívali na finálovou skupinu a museli si jít nutně zakopat na hřiště, což se nám stalo osudným a přišli jsme o jednoho z nejlepších hráčů turnaje, Tomáše Doseděla, který si zlomil ruku.
Do finálové skupiny postoupili čtyři nejlepší týmy ze dvou ranních skupin a tak nás čekalo opět sedm zápasů proti nejlepším týmům turnaje. Hráči Arsenalu šli do finálové skupiny s odhodláním vyhrát celý turnaj a dovézt do České Lípy pohár pro vítěze a medaili pro zraněného spoluhráče, kterému už nasazovali sádru v nemocnici. Podařilo se nám oplatit prohru jedinému přemožiteli z dopolední skupiny Železnému Brodu, ale nám zase vrátili porážku hráči Jičína. O první místo jsme přišli další prohrou proti týmu z Náchoda, který nás jako jediný tým na turnaji předčil v kombinaci, zakončení a zaslouženě vyhrál nakonec celý turnaj, když ve finálové skupině získal o dva body víc jak hráči Arsenalu.
Výsledky finálové skupiny:
ACL- Železný Brod 2:0
ACL- Úpice 2:1
ACL- Jičín 1:3
ACL- Sedmihorky 7:0
ACL- Vesec 5:2
ACL- Mnichovo Hradiště 5:2
ACL- Náchod 2:5
Z turnaje máme pozitivní pocity, jelikož se nám dařilo ve většině zápasech předvádět slušné kombinace a tím přehrávat soupeře a lehce si vytvářet gólové situace. Ze čtrnácti odehraných zápasů jsme měli jedenáct výher a jen tři prohry. Jak je u nás zvykem, tak pozici golmana si vyzkoušeli všichni zúčastnění, i když někteří neradi. Nejlepším hráčem Arsenalu byl vyhlášen Pavel Bracháček, a tak jedinou kaňkou bylo zranění Tomáše, kterému přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat na zelený pažit…
Sestava: Doseděl, Vacek, Vavřík, Zagyi, Bilková, Peluňka, Havlíček, Bracháček, Kuslan.
"A" Tým
Českolipský Arsenal na domácím hřišti nestačil na rezervu Mladé Boleslavi.
...
MLÁDEŽ
Českolipská U19 zvítězila nad Sokolovem!
...
MLÁDEŽ
Mladší dorostenci vybojovali v oslabení cenný bod
...
MLÁDEŽ
U12 remizovala s Varnsdorfem.
...
MLÁDEŽ
U14 odehrála další dva zápasy v jednom týdnu.
...
MLÁDEŽ
U15 získala z dvou zápasů 3 body.
...
"A" Tým
A tým znovu bodoval, tentokrát na hřišti jablonecké rezervy.
...
MLÁDEŽ
Arsenalská mladší přípravka předvedla hezké výkony na turnaji v Železném Brodu.
...
MLÁDEŽ
U12 vyhrála nad Chomutovem.
...
MLÁDEŽ
U14 sehrála za minulý týden dva soutěžní zápasy.
...

Other Articles

Leave a Reply